Zoals de stad Antwerpen in vorige nieuwsbrieven al aangekondigd heeft, schakelt de stad deze maand defintief over naar nieuwe e-Loket voor de Melding van lijk- en asbezorging.
Door dit te gebruiken, zal u bij elke aangifte telkens een bevestiging ontvangen waarin alle details staan van uw aangifte. Wij hopen u zo meer zekerheid en een handig overzicht van uw aangiften te bieden.
Ter herinnering: waar vind ik belangrijke e-formulieren?
Aangifte lijkbezorging
https://www.antwerpen.be/nl/e-loket/melding-lijk-en-asbezorging
Informatieaanvraag peterschap of bruikleen
https://www.antwerpen.be/nl/e-loket/peterschap-grafmonument
Let op!
Vanaf 1 juni 2016 wordt het oude e-Loket definitief offline gehaald. Webadressen die beginnen met https://eforms.antwerpen.be/ kunnen dan niet meer gebruikt worden.
Gebruikt u het oude e-Formulier via de bladwijzers of favorieten van uw browser? Denkt u er dan aan deze aan te passen.
Waarom een nieuw e-Loket?
De omschakeling naar het nieuwe e-Loket vraagt natuurlijk enige gewenning, maar zal in de toekomst een belangrijke meerwaarde bieden:
- u kan de aangifte van Overlijden en en de melding van Lijk- en asbezorging voor Antwerpen op hetzelfde moment doen
- u zult al uw documenten op één plaats kunnen bewaren en inzien,
- u zult beter op de hoogte gehouden van de voortgang van de behandeling
A-profiel
Om het e-formulier te kunnen gebruiken, heeft u een A-profiel nodig. Voor dit A-profiel geeft u minimaal de onderstaande gegevens op:
- voor- en achternaam
- mailadres
- gebruikersnaam
- wachtwoord
De gebruikersnaam en het wachtwoord kiest u zelf wanneer u dit profiel aanmaakt. U doet kunt dit hier doen.
Tip: Maak nu alvast een A-profiel aan, zodat dat niet meer hoeft te doen als u het formulier direct nodig heeft.
bron: stad Antwerpen